Zadzwoń do nas ~ 505 238 502 lub 666 605 999 lub napisz: kursy@sparta.mielec.pl

Kursy nauki pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych

nauka pływaniaFirma SPARTA prowadzi lekcje nauki pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych – prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów oraz trenerów pływania z wieloletnim doświadczeniem pozwalają nam w profesjonalny sposób przekazać tajniki nauki pływania nie tylko początkującym uczestnikom. Współpracujemy również z byłymi zawodnikami Kadry Narodowej w pływaniu, Mistrzami Polski w pływaniu oraz absolwentami Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Nasza szkoła dysponuje najnowszym sprzętem pływackim (makarony, deski, zabawki, płetwy, sprzęt do aqua aerobicu) pomagającym najmłodszym wdrożyć się w nowe środowisko jakim jest woda

Nasi trenerzy i instruktorzy cały czas doskonalą swoje umiejętności pedagogiczne.

nauka pływania

Zapraszamy na zajęcia:

 • Nauki pływania dzieci, młodzieży i dorosłych
 • Doskonalenia pływania dzieci, młodzieży i dorosłych
 • Treningu sportowego
 • Zajęcia ruchowe dla seniorów
 • Indywidualna nauka pływania

 

Nauka pływania dzieci, młodzieży i dorosłych – jeżeli boisz się wody lub nie potrafisz pływać to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Szkoła Pływania Nemo Swim nauczy pływać każdego – od maluszka do staruszka. Odpowiednio dobrane metody nauczania pomogą w prosty i łatwy sposób opanować pływanie na plecach i brzuchu. Zajęcia prowadzone pod okiem wykwalifikowanych instruktorów oraz trenerów pływania zapewnią doskonałą opiekę oraz wspaniałą zabawę.

 

Co ze sobą zabrać:

 • strój kąpielowy
 • klapki
 • czepek
 • okularki (niekoniecznie)
 • ręcznik
 • kosmetyki po kąpieli
 • rodzice wchodzący do szatni z dzieckiem obowiązkowo zaopatrują się w klapki
Doskonalenie pływania dzieci, młodzieży i dorosłych – umiesz już pływać lub chcesz podnieść swoje zdolności pływackie? Idealnie trafiłeś. Jest to kolejny etap, gdzie dzięki odpowiednio dobranym metodom doskonalone są wcześniej wyuczone umiejętności, a także style pływackie. Chcesz się czuć swobodnie i bezpiecznie w wodzie? Zapisz się na kurs już teraz. Nasi instruktorzy oraz trenerzy sprawią, że pokochasz ten sport.
Trening sportowy – ta oferta przygotowana jest z myślą o tych, którzy umieją już pływać oraz tych, którzy chcą polepszyć swoje techniczne umiejętności pływackie. Nie możesz trenować w klubie? Przyjdź do nas. Nowoczesny sprzęt pływacki wykorzystywany na zajęciach (tech-toch, wiosełka, rurka czołowa) pozwoli nam w najlepszy sposób przygotować Cię do egzaminów lub zawodów. Sprawimy, że Twoja technika nie będzie się niczym różnić od najlepszych sportowców.
Zajęcia ruchowe dla seniorów – oferta skierowana jest przede wszystkim do osób powyżej 50 roku życia. W trosce o Państwa zdrowie przygotowaliśmy specjalną formę 45 minutowych zajęć przy muzyce obejmującą ćwiczenia ogólnorozwojowe, z obciążeniem, oddechowe a także rozciągające. Zajęcia charakteryzują się zmniejszoną intensywnością, dzięki którym wzmocnimy kręgosłup, pobudzimy krążenie a poprzez zwiększenie zakresu ruchomości w stawach i zmniejszeniu bolu stawów nasze codzienne obowiązki nie będą przynosiły już tyle wysiłku co kiedyś. Dlatego nie czekaj dłużej i zapisz się już teraz – to doskonała zabawa nie wymagająca umiejętności pływania a zajęcia prowadzone są na płytkiej wodzie

Kurs pływania - 16 WRZEŚNIA 2017

Rodzaj kursu: KURS PŁYWANIA

Termin:
16 WRZEŚNIA 2017

Miejsce:
Kompleks basenów "NEMO" w Pustkowie Osiedlu

Dane uczestnika:

Imię i nazwisko (wymagane)

Data urodzenia:

Adres email (wymagane)

Numer telefonu:

Uwagi/Pytania:

400 Bad Request
400 Bad Request
Please forward this error screen to box899.temp.domains's WebMaster.

Your browser sent a request that this server could not understand:

 • (none)/dev/plugin_cf7ct/?action=generate_secure_key&websitekey=f3dc69ebc712958725c1094d82986976&uri=http%3A%2F%2Fsparta.mielec.pl&version=s:11:"version (port 80)
 • Apache Server at box899.temp.domains Port 80
_10249" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress